Nasi wolontariusze

To wszystko dzięki WAM!

Nasz projekt stale rozwija się i zmienia, a to wszystko za sprawą pracy jaką w Minecraft dla Asów wkładają nasi wolontariusze.

MODERATORZY

Nasi moderatorzy pomagają graczom w grze, odpowiadają na ich pytania, a także dbają o przestrzeganie regulaminu i ogólne działanie serwera.

member

Wojciech

soczek__

Cześć jestem Wojtek. Moimi zainteresowaniami są matematyka, szachy, wszelakie zagadki logiczne i gry komputerowe.

member

Jan

POMIDOREK__

Nazywam się Janek interesuje się judo, wędkowaniem, a i sport ekstremalny szachy.

HELPERZY

Nasi helperzy również pomagają graczom w grze, odpowiadają na ich pytania, a także dbają o przestrzeganie regulaminu.

member

_Japonia_

Jirappan

Bardzo lubię w wolnym czasie oglądać anime, czytać mangi lub opiekować się moimi roślinkami na parapecie (np. moimi ukochanymi pomidorkami czy szałwią). Interesuję się zwierzątkami , pokemonami i przeróżnymi mitologiami. Bardzo cenię sobie ciszę oraz spokój, obie te rzeczy są dla mnie normalnie jak najświętszy skarb (Często ten skarb jest mi odbierany, więc zaczęłam doceniać jakiekolwiek chwile samotności)

member

Arteer

ArteerQ

Lubię zwierzęta oraz Minecrafta. Lubię także gotować i budować z lego.

member

Michał

Ozi

Cześć jestem Michał, na serwerze pełnie rolę helpera chętnie wszystkim pomagając :). Interesuje się jazdą rowerową muzyką (szczególnie phonkami) oraz grami.

member

Chleb

Jerzy

Nazywam się Chleb i lubię grać w Minecrafta. Helperem jestem już parę miesięcy i jak na razie nie mam zamiaru tego zmieniać. Interesuje się też programowaniem i ASG (Jak zresztą widać na załączonym obrazku). W przyszłości chciałbym być programistą.

member

Maja

superlikegame

Jestem Maja i od niedawna jestem helperem na minecraftdlaasów. Lubię oglądać seriale po angielsku np: ,,Sam & Cat” i ,,Henry Danger”. Lubię spędzać czas na serwerze.

member

Wojtek

Pi_ka_czu

Jakby mnie było trzeba to pewnie jestem.

BUDOWNICZY

Nasi budowniczy stoją za wszystkimi pięknymi eventami, jakie organizujemy na naszym serwerze. Piękne i magiczne budowle to ich zasługa!

member

Weronika

K0ssk4

Interesuję się dobrą sztuką oraz muzyką. Kocham zwierzątka, w szczególności koty. No i jak na rangę majstra przystało umiem budować całkiem spoko rzeczy w Mc.

TECHNICY

Technicy opiekują się naszym serwerem od strony technicznej – przecież skomplikowane mechanizmy i pluginy nie uruchamiają się same!

member

Adam

OneError808

Uzdolniony technik, który opiekuje się serwerem od strony informatycznej.

bAJKOPISARZE

Skomplikowane questy, emocjonujące fabuły i złożone historie – to dzięki nim!

member

Baśka

Topielica

Prywatnie pasjonatka książek, szczególnie fantastyki wszelkiego rodzaju. Uwielbiam tworzyć nowe historie i postaci, co doskonale sprawdza się przy wypełnianiu roli bajkopisarza

OPIEKUNOWIE

Opiekunowie są tymi, do których nasi gracze zawsze mogą się zwrócić aby porozmawiać o swoich trudnościach. To właśnie Opiekunowie prowadzą warsztaty psychoedukacyjne.

member

Julia

Neoria

Mam 22 lata i mieszkam w Krakowie. Jestem studentką psychologii na 4 roku. Lubię, gdy się dużo dzieje dlatego mam wiele zainteresowań i angażuję się w życie społeczne oraz różne projekty. (np. : domowe ogrodnictwo, siatkówka).

member

Anna

Undzia

Jestem studentką psychologii. W wolnych chwilach rysuję, gram na instrumentach i śpiewam. Uwielbiam koty.

member

Kinga

Kinga00

Nazywam się Kinga, studiuję psychologie (ścieżkę dzieci i młodzieży). W projekcie jestem opiekunem, prowadzę warsztaty, a zanim to zrobię tworzę je z innym uczestnikami projektu. Moją pasją poza psychologią są gotowanie i podróże.

member

Aaron

xaaron

Jestem studentem 5 roku psychologii i 2 roku pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Od dwóch lat pełnie role opiekuna w Minecrafcie dla asów i prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla Asów. W wolnym czasie wyrabiam różne przedmioty na drutach i szydełku 😁

member

Karina

Kafik

Jestem studentką i pasjonatką psychologii, od dłuższego czasu aktywnie angażuje się jako wolontariuszka fundacji. Regularnie prowadzę warsztaty dla naszych podopiecznych. Jestem zaangażowana we wspieranie neuroatypowej społeczności, szczególnie dzieci.

member

Daria

floweristic

Jestem psychologiem i na co dzień pracuję z dziećmi na spektrum, na serwerze sprawuję m.in. role opiekuna, administratora i moderatora. Poza tym uwielbiam gry, książki i wszystko co ma związek ze zwierzętami :).